Завантаження...
тел.: 044 391-52-86

ІНФОРМАЦІЯ / БРОНЮВАННЯ / ДОСТАВКА

забронювати столик

корзина:

0
0.00грн.
тел.: 044 391-52-86

ІНФОРМАЦІЯ / БРОНЮВАННЯ / ДОСТАВКА

забронювати столик

Акція « БОРОДАЧ  І  1.90». Кожний понеділок комплімент для БОРОДАЧІВ  і гостей зростом 1.90 та вище  – 1 L пива в ПОДАРУНОК* та спеціальна ціна на шоти по 50 грн.

Акція «ФРЕНДІВ  ТУСОВКА». Кожний вівторок день великих компаній. При замовленні від 1000 грн. 1-им чеком , компаніям від 5 осіб  – БОЧКА ПИВА (2L) в  ПОДАРУНОК* та при замовленні салату з меню – long  «Cuba Libre» по спеціальній ціні 65 грн.

Акція «М`ЯСОЇД». Щосереди при замовленні  м`ясної страви – 1 «Зухвалий перець» (50 g) В ПОДАРУНОК*

Акція «ГРАЙ V ХЕШТЕГИ/INCTAGRAM». Розіграш 1 бочки (10L) пива в instagram на протязі неділі:

1.підпишись на группу pivarium в instagram

  1. вистав фото в «Pivarium» з хештегом #grayvpivoposeredam

3.в коментарі  під акційним постом групи  «Pivarium» вкажи аккаунт свого друга, якому також може бути цікаво

в середу , о 20:00 випадковим чином  за активністю хештегів,  визначається переможець

Виграш можна забрати на протязі  тижня

Акція « ФJШКИ ВІД КУХАРJШКИ». Щочетверга  збери 5-ть ФJШОК ВІД КУХАРJШКИ і отримай брендовану сумку з фірмовим бокалом  у ПОДАРУНОК* (1 рибна страва -1 ФJШКА )

Акція « GIRLS СЕЙШН». Щонеділі зроби фото в «Pivarium»,  вистав з хештегом в instagram, покажи бармену/офіціанту і отримай 0,3л  пива  в ПОДАРУНОК* (тільки для дівчат).

Акція «Іменинник» . В день іменин 07.12 – Катерини, 13.12 – Андрія та 19.12 – Миколи пред´явіть паспорт, та отримайте 0,3 л пива  в ПОДАРУНОК*

Акція «4+1». Умови акції: за умови придбання  4 літрів пива в ПЕТ пляшках із собою, 1 літр надається у ПОДАРУНОК*. Термін дії акції з 01.12 по 31.12.

 

Акція «День народження». Умови акції: у День народження Гість отримує персональну бонусну картку, святковий десерт та 2 літра пива у подарунок* (подарункове пиво надається Гостям у форматі «із собою» безпосередньо під час розрахунку. Під подарунком мається на увазі придбання за 1 грн). Окрім того Гостю нараховуються додаткові бонуси в залежності від суми замовлення (нарахування відбувається протягом трьох днів з моменту Дня Народження Гостя). Нарахування бонусів в відбувається за наступних умов:

Термін дії акції з 01.12 по 31.12.

 

Акція «Футбол». Умови акції: Гості, які забронювали столик завчасно, перед початком трансляції футбольного матчу  роблять прогноз стосовно рахунку матчу. Після завершення матчу, якщо рахунок був вгаданий, Гість отримає 10 літрів пива у подарунок .  Із одного столу приймається лише один прогноз стосовно рахунку матчу. Виграш надається Гостю у день проведення футбольного матчу. Під подарунком мається на увазі придбання за 1 грн. У даній акції беруть участь наступні футбольні поєдинки:

06.12 Шахтар – Манчестер Сіті

07.12 Динамо – Партизан

07.12 Зоря – Атлетик

 

Акція «Доставка». Умови акції: усі Гості, які зроблять замовлення від 300 грн на доставку з меню ресторану, або заберуть своє замовлення самостійно, отримують 1 літр фірмового пива Пиваріум (на вибір). При замовленні доставки або самовивозу від 2000 грн – Гість отримає два літри фірмового пива (на вибір). Під подарунком мається на увазі придбання за 1 грн.  Термін дії акції з 01.12 по 31.12.

 

Умови надання бонусних карток. Бонусні картки надаються Гостям за умови здійснення замовлення від 1000 грн. У випадку, якщо замовлення менше зазначеної суми, Гість може зібрати за будь-який період  чеки ресторану ПИВАРІУМ, сума яких буде не менше 1000грн.

 

50 та 200 бонусів. Сертифікат на 50 або  200 бонусів  є одноразовими та вилучаються під час сплати одного замовлення та згідно з умовами Сертифікату. Сертифікат діє на одну особу. Сертифікати та знижки не підсумовуються. Термін дії сертифікату на 50 або 200 бонусів зазначено на сертифікаті. Термін дії акції з 01.12 по 30.12.

Знижки за акціями не підсумовуються. Знижки за Сертифікатами не підсумовуються. Якщо сума замовлення більша ніж вартість сертифікату, гість сплачує різницю. При меншому рахунку, різниця не повертається. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Умов, будь-які спірні питання та/або питання, не врегульовані цими правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає.

 

Під ПОДАРУНКОМ розуміється  придбання за 1 грн.