Октоберфест 2017

“Октоберфест” дуже швидко настане не дивлячись на посилку на жовтень в назві. Цього року ми стартуємо, як і всі, 15го вересня. Головна вечірка відбудеться 29 вересня.  Всіх прихильників пива протягом місяця чекають різноманітні події.  Саме в перший день феєрії ми представимо всім гостям новий сорт пива – “Англійський ель” – та розіграємо 20 литрів фірмового пива.  А кому не пощастить отримати бажану двадцятку – не переймайтесь, бо в цей день кожний 5тий келих буде гарантовано всім в подарунок (за 1 грн). Ну а 29го тримайтесь! Цього дня відбудеться фінальна вечірка, конкурси, безліч подарунків, шоу-програма та легкий відпочинок під музику групи “All Night”.

А взагалі свято буде подовжуватись протягом цілого місяця. 16го та 17го вересня на вас чекає спеціальна ціна на 1л фірмового пива та безпрограшна лотерея у костери.  Таке саме свято чекає наших гостей і 22, 23 та 24го числа.

А шеф-кухар підготує спеціальне “пивне” меню, а ми забезпечимо продаж сертифікатів на 10 літрів нашого крафтового пива всього за 600грн.

Збирайтесь до нас в гості!

ІНШІ НОВИНИ
Hoppy Red Ale Темне нефільтроване пиво, що зварене зі спеціальних сортів солоду та хмелю, з використанням технології«сухого охмелення». Напій насиченого бурштинового кольру з гранатовим відтінком…
Нове пиво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *