Завантаження...
тел.: 044 391-52-86

ІНФОРМАЦІЯ / БРОНЮВАННЯ / ДОСТАВКА

забронювати столик

корзина:

0
0.00грн.
тел.: 044 391-52-86

ІНФОРМАЦІЯ / БРОНЮВАННЯ / ДОСТАВКА

забронювати столик

Бонуси

БОНУСНА ПРОГРАМА

Відвідайте наш ресторан хоча б один раз і зробіть замовлення на суму від 1000 грн.

ЯК ОТРИМАТИ БОНУСНУ КАРТКУ?

ПЛАСТИКОВА КАРТКА

Заповніть повністю анкету, яку Вам запропонує офіціант. Звертаємо Вашу увагу, що без зазначення телефону бонусна картка не дійсна. Реєстрація Ваших анкетних даних і активація картки відбувається протягом одного робочого дня. Це означає, що використання картки можливе не раніше ніж на наступний день після її видачі.

ЯК КОРИСТУВАТИСЬ БОНУСНОЮ КАРТКОЮ?

Самостійно відскануйте QR-код, вказаний в чеку. Нарахування бонусів відбудеться автоматично після оплати чеку

ПЛАСТИКОВА КАРТКА

Коли Ви просите рахунок для оплати замовлення, надайте для списання або нарахування бонусів Вашу картку офіціанту, який Вас обслуговує. Зверніть увагу Для зарахування бонусів на картку необхідно пред’явити її тоді коли Ви просите рахунок. Після того як рахунок вже виписаний, оплата по картці і нарахування бонусів НЕМОЖЛИВІ!

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ БОНУСИ (1 БОНУС = 1 ГРН.)?

Після сканування вказаного в рахунку QR-коду, система запропонує Вам оплатити замовлення бонусами. Вибирайте оплату бонусамиі не забудьте попередити про це офіціанта. Після оплати рахунку, Ви отримаєте SMS-повідомлення про проведння оплати і сумі списання бонусів з особистого рахунку.

ПЛАСТИКОВА КАРТКА

При оплаті рахунку повідомте офіціанту, яку кількість бонусів Ви хочете використати (лише при оплаті готівкою).

ЯК ПРАЦЮЄ БОНУСНА КАРТКА?

Бонусна картка ресторану “Пиваріум” накопичувальна

БЕЗАЛКОГОЛЬНА

Стартовий розмір нарахування бонусів - 5% від оплаченої суми.

СВІТЛЕ

Після досягнення суми особистих покупок 10000 грн. в період за 6 місяців - 10%.

ТЕМНЕ

Після досягнення суми особистих покупок в 40 000 грн. в період за 12 місяців - 15%

ЗОЛОТЕ

Гість в ранзі «Темне», який відвідує наш ресторан не менше 1 разу в місяць, крім нарахування бонусів - 15% від оплаченої суми, отримує улюблене пиво 0,5л.

Ви можете давати користуватися своєю бонусною карткою Вашим рідним, друзям, колегам. Таким чином, на Вашій картці постійно накопичуются бонуси..

ВАЖЛИВО!

  • Бонуси нараховуются по факту оплати замовлення і тільки при пред’явленні картки.
  • Розмір списаних бонусів визначається власником картки, але не може перевищувати кількості накопичених ним по картці бонусів.
  • Накопичені на картці бонуси не можуть бути переведені в готівку кошти.
  • Якщо власник картки не користувався функцією оплати бонусами протягом 12 місяців, то всі бонуси, накопичені на картці, згорають і картка блокується.
  • Ресторан «Пиваріум» має право використовувати дані, зазначені в реєстраційній анкеті, без права передачі третім особам
  • Карта не распространяется на акции и специальные предложения ресторана, а также накопленными бонусами нельзя оплатить доставку

У разі виникнення інших питань, пов'язаних з Бонусною програмою, можна звернутися по наших контактах.

У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення правил використання бонусної картки, будь-які спірні питання та / або питання, не врегульовані цими Правилами, остаточне рішення приймається адміністрацією Пиваріуму. Рішення адміністрації є остаточним і оскарженню не підлягає.